Każdy rodzic chce jak najlepiej zatroszczyć się o swoją pociechę. Dlatego coraz większą uwagę zwracamy na to, co jedzą, jak się ubierają i na środki higieniczne, wykorzystywane do ich pielęgnacji. Nie mniej istotne jest także bezpieczeństwo i wygoda naszych dzieci. Któż, jak nie Mercedes zna się na tym najlepiej? Przedstawiamy Państwu wyjątkowe wózki dziecięce maki Hartan – powstałe we współpracy z Mercedesem i sygnowane jego logo.

Hartan – ekspert w dziedzinie wózków

Coraz szerzej obecna na polskim rynku niemiecka marka Hartan przez lata pracowała na międzynarodową popularność. Od samego początku, a więc już ponad 100 lat temu, jej założyciele zakładali bezkompromisową jakość, zwłaszcza w dziedzinie bezpieczeństwa. Nie dziwi zatem fakt, że Hartan od ponad 60 lat należy do najchętniej wybieranych producentów wózków dziecięcych w Niemczech. Mieszkańców tego kraju przekonuje bardzo wysoka jakość wykorzystywanych materiałów, perfekcyjne spasowanie i bezpieczeństwo oferowanych wózków, jak również stanowiąca rozpoznawczy marki ergonomia i multifunkcjonalność.

Do dzisiaj wózki Hartan przechodzą wielogodzinne testy bezpieczeństwa, ergonomii i pieczołowitą kontrolę jakości przed wypuszczeniem na rynek. Nie dziwi zatem fakt, że rokrocznie produkty Hartan zajmują najwyższe miejsca w przygotowywanych u naszych zachodnich sąsiadów rankingach. Cenią oni solidność i jakość, nawet jeśli produkty marki kosztują nieco więcej od dalekowschodniej konkurencji.

Niemieckie wózki dziecięce Hartan

Również na polskim rynku coraz częściej można spotkać wózki marki Hartan. To jeden z największych producentów wózków dziecięcych w Europie, systematycznie rozszerzający się na nowe rynki i nowe segmenty rynku. Polscy rodzice doceniają bardzo wysoki poziom oferowanego bezpieczeństwa, potwierdzony odpowiednimi certyfikatami i atestami, które zapewniane jest nawet przez produkty z segmentu ekonomicznego (co nie zawsze można powiedzieć o najtańszych produktów konkurencji). Hartan jest coraz chętniej wybierany przez świadomych rodziców, którzy dla swojego dziecka pragną tego, co najlepsze. Od pewnego czasu dla najbardziej wymagających klientów wózki Hartan produkowane są w specjalnym wydaniu – opracowanym we współpracy z renomowaną marką samochodową Mercedes.

 

Wózek Hartan Mercedes

Wózek Mercedes może na pierwszy rzut oka kojarzyć się dosyć dziwnie. Niemiecki gigant motoryzacyjny nie zajmuje się na co dzień produkcją akcesoriów dla dzieci, nawet tych najbardziej wyszukanych. Wbrew pozorom wózek dziecięcy Mercedes to nie tylko atrakcyjne logo przyczepione do jego obudowy – to również liczne rozwiązania techniczne zapożyczone od tej uznanej marki. Co dokładnie oferują wózki dziecięce Mercedes?

Zacznijmy od stylistyki – tu widać wyraźną inspirację samochodami marki, a zwłaszcza modelem klasy C, uchodzącej za najbardziej uniwersalny i jeden z najbardziej eleganckich modeli w gamie marki. Wykonane ze stopu metali lekkich felgi wózka wykonano tak, by maksymalnie przypominały swoim wyglądem te fabrycznie stosowane w Mercedesach klasy C. Świetnie komponuje się to z wyraźnie zaznaczonym na siedzisku logiem Mercedesa. O tym, że prowadzimy wózek Mercedes, przypomni nam w każdej chwili starannie wykonany nadruk, który naniesiono na aluminiową ramę, z której wyprowadzono regulowaną rączkę.

Dlaczego zdecydowano się nawiązywać właśnie do klasy C? Ponieważ to chyba najbardziej uniwersalny spośród produkowanych Mercedesów. A jakie są wózki dziecięce Mercedes? Nie mniej uniwersalne. Wykonano je w formule 3 w 1, która sprawia, że wózek może jednocześnie służyć jako nosidełko, gondola i typowa spacerówka. Klasa C dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii należy do najbardziej ekonomicznych samochodów w swojej klasie, a wózki Mercedes dzięki wyjątkowo niskiej masie własnej (osiągniętej dzięki wykorzystaniu nowoczesnych materiałów i procesów produkcyjnych), wynoszącej 8,9 kg w pełnej wersji są bardzo łatwe i lekkie w prowadzeniu.

Podobnie jak w samochodach marki zadbano o komfort – m.in. poprzez wprowadzenie regulowanego zawieszenia (można je utwardzić lub zwiększyć jego skok), wygodnego hamulca postojowego skutecznie zabezpieczającego wózek przed samoistnym odjeżdżaniem, niezależnie od stopnia nachylenia gruntu i regulowanego podnóżka, dzięki któremu nasz mały pasażer zawsze będzie podróżował wygodnie.

Jak przystało na Mercedesa mamy również możliwość wyboru dodatków. Można zdecydować się na wersję bazową lub rozbudować ją, np. dodatkowymi osłonami, zabezpieczającymi przed wiatrem i opadami, elegancką parasolką dla kierowcy (sygnowaną logo Mercedes-Benz) czy wygodnym organizerem, w którym znajdzie się miejsce dla wszystkich niezbędnych przyborów – wliczając w to notebook, telefon czy tablet. Słowem – pełna opcja.

Wózek dla dziecka Mercedes – gdzie szukać?

 

Kupując Mercedesa, udajemy się do autoryzowanego salonu marki. Chcąc kupić oryginalny wózek Mercedes, również powinniśmy poszukać oficjalnego dystrybutora. Na polskim rynku jest nim nasz sklep https://www.bambinofelice.pl/ – współpracujący z firmą Hartan i będący jej oficjalnym przedstawicielem na rynku. Jakie korzyści płyną z kupowania u w naszym sklepie?

  • Najnowsze modele wózków Mercedes – nowe modele to nowe rozwiązania techniczne, ulepszenia, a czasem również atrakcyjne promocje. W sklepie Bambino Felice dostępna jest pełna kolekcja Hartan Selection, wliczając w to wszystkie modele przewidziane na rok 2020,
  • pełna obsługa gwarancyjna i serwisowa – jako oficjalny przedstawiciel Bambino Felice ma przeszkoloną i doświadczoną załogę, która błyskawicznie upora się z problemami technicznymi (i nie tylko) w zakupionym wózku. Mają również dostęp do oryginalnych części i akcesorów, co gwarantuje, że wózek Mercedes zawsze będzie w odpowiednim stanie technicznym i zapewniał będzie pełne bezpieczeństwo,
  • atrakcyjne promocje – zarówno modele z linii Mercedes, jak i inne spacerówki Hartan obejmowane są czasami zniżkami, wyprzedażami i promocjami, organizowanymi przez samego producenta. Kupując przez oficjalny kanał, masz możliwość załapać się na każdą okazję i kupić perfekcyjny wózek dla Twojego dziecka w atrakcyjnych cenach!

Więcej informacji na temat oferowanych produktów oraz pełną ich ofertę  znajdziecie Państwo na stronie naszego sklepu https://www.bambinofelice.pl/kategoria-produktu/wozki-dzieciece/wozki-hartan/

Facebook